Dětská postýlka 7v1 OVÁLNÁ bílá

Neohodnoceno

Pokud  máte rádi multifunkčnost a všestrannost i u dětského nábytku, naše postel 7v1 je přesně pro Vás.

Dostupnost Do týdne od přijetí platby
Kód: 3191
9 699 Kč –3 % 9 399 Kč
Dětská postýlka 7v1 OVÁLNÁ bílá
Neohodnoceno
lozeczko 7w1 owalne biale
Novinka Zakázková výroba
9 699 Kč –3 %
Certifikované materiály
Certifikované materiály
s maximální kvalitou
Osobní přístup
Osobní přístup
jsme rodinná firma
Zakázková výroba
Zakázková výroba
výběr přes 150 krásných látek

Oválná postel 7v1

Oválná postel 7v1 je praktická, elegantní a odolná. Toto je volba na roky - bude Vašemu dítěti sloužit od narození do 10 let nebo i déle - vše záleží na vývoji Vašeho dítěte. Je vyrobena z pečlivě vybraných materiálů a zaručuje bezpečí a pohodlí vašeho miminka.

Technické informace:

Malá oválná postel: výška 81 cm, šířka 78 cm, délka 78 cm.

Velká oválná postel: výška 81 cm, šířka 78 cm, délka 128,5 cm.

Přebalovací pult: výška 81 cm, šířka 50 cm, délka 78 cm.

5-úrovňové nastavení výšky podlahy: 12 cm, 24 cm, 35 cm, 47 cm a 55 cm.

3dílná matrace s bavlněnými potahy. Potahy lze prát na 30 stupňů Celsia.

Odolnost a nejvyšší úroveň bezpečnosti

Naše oválná postel 7v1 je výsledkem mnohaleté práce a zkušeností. Je vyrobena z bukového dřeva, které vyniká svou pevností a zároveň lehkostí. Tento dětský nábytek se stane hlavní ozdobou interiéru a funkčním zařízením. Zajistí vašemu miminku klidný a bezpečný spánek.

Charakteristickým rysem postele je její stylový design. Víme, že pro mnoho rodičů je to velmi důležitá záležitost, a tak jsme dbali na to, aby výrobek vypadal esteticky. Nábytek je natřen ekologickou vodou ředitelnou barvou, která splňuje evropskou normu EN 71-3. Proto je pro dítě zcela bezpečný a navíc odolný proti mechanickému poškození.

Investice na roky

Oválná postel 7 v 1 byla vytvořena jako reakce na potřeby rodičů, kteří sní o pěkném a užitečném kusu nábytku, který bude sloužit mnoho let, ne jen pár nebo tucet měsíců. Náš produkt je důkazem, že funkčnost a odolnost mohou jít ruku v ruce.

První měsíce života miminka

Ihned po narození miminka bude skvělým řešením malá postýlka . V této konfiguraci je postel malá, takže bude dobře fungovat i v malém interiéru. Postýlku lze použít i s přebalovacím pultem , který výrazně usnadňuje přebalování a péči o miminko.

Dítě ve věku 0-36 let

Čím je dítě starší, tím více se chce osamostatnit. Tento model 7v1 to značně usnadní. Během pár okamžiků z ní uděláte velkou postel poskytující více prostoru. Nábytek bude dítěti již dobře známý, takže mu poskytne pocit bezpečí a pohodlí na vysoké úrovni. Postel nemusí být jen místem na spaní. Po snížení podlahy se promění v ohrádku . Absence rohů vám umožňuje volně se učit vstát a stoupat po příčkách.

 

Dítě starší 3 let

Nábytek lze využít i jako místo ke studiu nebo hraní. Vytvoříte si tak pohodlnou sestavu stolu a dvou židlí . Výška sedáků a stolové desky je nastavitelná, což umožňuje připravit dokonalý dětský koutek. Pokud však chce vaše dítě stále spát ve své oblíbené posteli, doporučujeme vám zakoupit nástavec na postel 7 v 1. V této konfiguraci vám nábytek zůstane i do 10 let věku vašeho dítěte!

Vaše dítě je pro nás nejdůležitější

Oválná postel 7v1 se mění s dítětem po mnoho let a přizpůsobuje se jeho potřebám. Jeden produkt vám dává spoustu možností.

V případě potřeby si v naší prodejně můžete dokoupit další prvky k nábytku, které zvýší jeho praktičnost. 

K dispozici je mimo jiné: kolébka, která má pozitivní vliv na vývoj kojence.

Můžete si také dokoupit speciální nástavec pro zvětšení postele  šuplíku zvlášť . 

Doplňkové parametry

Kategorie: Postýlky
Hmotnost: 15 kg